PostWysłany: Wto 16:46, 03 Sty 2012    Temat postu: Strona Klubowa

Dołączył: 31 Mar 2012
Posty: 430

PostWysłany: Czw 19:41, 05 Kwi 2012    Temat postu:

Dziękuję za docenienie mnie i zaproponowanie mi stanowiska managera klubu Ruch Chorzów. Podejrzewam, że była to trudna decyzja dla zarządu, aby postawić na managera bez nazwiska w tak trudnym momencie dla klubu. Moje plany na ten sezon, to awans w okolice pierwszej 10. Wiem, że to trudne wyzwanie ale myślę, że mu podołam.
Za mną już pierwszy mecz, było to wyjazdowe spotkanie na stadionie przy al. Unii w Łodzi

Łódzki KS - Ruch Chorzów 1:2

Bramki Żurawski 42' - Piech 82', 89'
Atrakcyjność Spotkania 4
Sędzia Hubert Siejewicz

Jak padły bramki ?
1-0 Żurawski kończy składną akcje zespołu.
1-1 Piech doskonale uderza w górny róg bramki Cabaja.
1-2 Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem Arek Piech świetnie uderzył z 16 metra.

Żółte Kartki - Szczot - Stawarczyk

Cieszy postawa zespołu, który zachował się profesjonalnie i walczył do końcowego gwizdka. Wielki mecz rozegrał strzelec dwóch bramek a zarazem bohater meczu - Arek Piech. Po tym spotkaniu mamy już 5 pkt, ale nadal jesteśmy czerwoną latarnią ligi. Następny mecz gramy na własnym stadionie z Cracovią.

wojtas
Trener

Posty: 430

PostWysłany: Sob 10:16, 07 Kwi 2012    Temat postu:

Już w najbliższy wtorek gramy spotkanie Pucharu Polski z Lechią Gdańsk. Jest to ostatnia nadzieja naszego zespołu na awans do europejskich pucharów, dlatego trener desygnuje do gry najlepszą jedenastkę.

Do boju Niebiescy!

wojtas
Trener

Posty: 430

PostWysłany: Pon 19:21, 09 Kwi 2012    Temat postu:

Okienko transferowe tuż, tuż, a działacze już mogą pochwalić się paroma załatwionymi kontraktami z zawodnikami z naszej ligi. Piłkarze, którzy dołączą do zespołu to: Gordan Bunoza i Dawid Janczyk z Wisły Kraków, Marcin Małkowski z Zagłębia Lubin, Michal Hubnik i Gervasio Nunez z Legii Warszawa. Z kolei zespół opuszczą Maciej Jankowski, Wojciech Grzyb i Rafał Grzelak odejdą do Legii.

Sebastian Olszar

Ostatnio zmieniony przez wojtas dnia Nie 14:15, 29 Kwi 2012, w całości zmieniany 1 raz
wojtas
Trener

Posty: 430

PostWysłany: Pon 14:17, 30 Kwi 2012    Temat postu:

Powitanie nowych graczy!

Z dniem dzisiejszym witamy w klubie kilku nowych piłkarzy.

Vitali Denisov z Lecha Poznań - obrońca

Pragnę również pożegnać i podziękować ze grę piłkarzom, którzy odeszli z naszego klubu, są to:
Maciej Jankowski, Wojciech Grzyb, Rafał Grzelak, Łukasz Burliga, Paweł Abbott oraz Marek Zieńczuk.

Ostatnio zmieniony przez wojtas dnia Pon 14:19, 30 Kwi 2012, w całości zmieniany 1 raz
wojtas
Trener

Posty: 430

PostWysłany: Sob 8:48, 09 Cze 2012    Temat postu:

Za nami kolejny mecz ligowy, po kilku meczach bez zwycięstwa nasi piłkarze zdołali przełamać złą passę w meczu przeciwko Podbeskidziu. Mecz stał na przyzwoitym poziomie i zakończył się wynikiem 2:0 dla gospodarzy. Swoją pierwszą bramkę w barwach klubu zdobył reprezentant Burundi Saidi Ntibazonkiza. W końcówce spotkania wynik ustalił wypożyczony z poznańskiego Lecha - Mateusz Możdżeń.
Świetny mecz rozegrała cała obrona, która prezentowała się solidnie na tle bardzo dobrych napastników gości, na szczególną uwagę zasługuje sprowadzony w zimowym oknie transferowym ze szkockiego Hearts Adrian Mrowiec, który bezbłędnie dyrygował grą obronną naszego zespołu. Adrian został też doceniony przez Ekstraklasę, która wybrała go zawodnikiem meczu!
W 23. serii spotkań czeka nas niezwykle ciężki bój, ponieważ przyjeżdża do nas ubiegłoroczny Mistrz Polski, drużyna prowadzona przez bartekwr96 jest niezwykle groźną drużyną, jeśli moi zawodnicy zremisują ten mecz, będę uważał to za ogromny sukces.

wojtas
Trener

Posty: 430

PostWysłany: Nie 15:47, 17 Cze 2012    Temat postu:

Euforia po meczu 23. kolejki Ekstraklasy! Ruch Chorzów pokonał na własnym boisku faworyzowaną Wisłę Kraków! Nasi zawodnicy przeważali przez całe spotkanie i już po pierwszej połowie prowadzili 2:0 po bramkach Dawida Janczyka już w 3. minucie meczu. 20 minut później wynik podwyższył pewnym strzałem z rzutu karnego najlepszy strzelec zespołu - Arkadiusz Piech. W drugiej połowie "Niebiescy" nadal przeważali, lecz pomimo wielu prób nie zdołali zdobyć kolejnego gola. Zawodnikiem spotkania został okrzyknięty Dawid Janczyk.
W 24. serii spotkań nasza drużyna jedzie do Łodzi, aby tam spotkać się z miejscowym Widzewem. Na boisku prawdopodobnie zobaczymy ten sam skład co w zwycięskim boju z "Białą Gwiazdą"

wojtas
Trener

Posty: 430

PostWysłany: Nie 10:42, 24 Cze 2012    Temat postu:

Niestety nie udało się wygrać ze znajdującym się na dole tabeli Widzewem. Pomimo przewagi w całym meczu zakończył się on wynikiem 1:1.

wojtas
Trener

Posty: 430

PostWysłany: Sob 9:14, 30 Cze 2012    Temat postu:

Po serii kilku spotkań bez porażki przyszła pora na niespodziewanie wysoką porażkę z drużyną warszawskiej Legii. Nasz zespół pomimo przewagi w posiadaniu piłki i liczbie oddanych strzałów na bramkę niestety uległ rywalowi 3:0.

wojtas
Trener

Posty: 430

PostWysłany: Wto 7:54, 03 Lip 2012    Temat postu:

W kolejnym meczu zanotowaliśmy szczęśliwe zwycięstwo w meczu derbowym z Górnikiem Zabrze! Arkadiusz Piech wyprowadził nasz zespół na prowadzenie w 38 minucie po świetnej indywidualnej akcji. Trzy minuty po zmianie stron goście zdołali wyrównać. Stało się to za sprawą Joeri Schroyen'a. W 80. minucie wywiązało się małe nieporozumienie w polu karnym Zabrzan, piłka odbiła się niefortunnie od Marciniaka i wpadła do bramki. Graczem meczu został pozyskany z Lecha Poznań Vitali Denisov!
W 27. kolejce spotkań nasza drużyna jedzie na trudny pojedynek z Polonią Warszawa.

Przewidywany skład Polonii

Skład Ruchu

wojtas
Trener

Posty: 430

PostWysłany: Wto 17:08, 17 Lip 2012    Temat postu:

Kolejny wygrany mecz na naszym koncie, na 2 kolejki przed końcem zapewniliśmy sobie utrzymanie. Teraz czeka nas mecz na gorącym terenie w Krakowie, gdzie Cracovia walczy o utrzymanie.
Skład Ruchu

wojtas
Trener

Posty: 430

PostWysłany: Czw 15:45, 02 Sie 2012    Temat postu:

Piech może odejść

W światku piłkarskim huczy od plotek na temat ewentualnego transferu najlepszego strzelca Ruchu Chorzów. Mówi się głównie o kierunku zagranicznym, ale jest też kilka polskich klubów zainteresowanych sprowadzeniem utalentowanego napastnika. Piech znany jest ze swojej niezwykłej skuteczności i waleczności. Prezes klubu wycenia go na około 15 mln złotych. Spytaliśmy także o zdanie na temat ewentualnego transferu naszego trenera:
- Arek jest kluczowym zawodnikiem w naszym składzie. Strzela mnóstwo bramek i trudno bedzie go kimś zastąpić, ale jak każdy piłkarz chce się rozwijać, a to umożliwi mu transfer do innego klubu. Dla nas byłaby to olbrzymia strata, ale za odpowiednią cenę, która choć trochę zrekompensowałaby nam stratę tego zawodnika sprzedalibyśmy go.

Ostatnio zmieniony przez wojtas dnia Czw 15:45, 02 Sie 2012, w całości zmieniany 1 raz
wojtas
Trener

Posty: 430

PostWysłany: Sob 8:05, 11 Sie 2012    Temat postu:

Transfery Ruch Chorzów - 2012

Przybyli
Lukas Sinkiewicz(Niemcy[występy w reprezentacji -3/gole w reprezentacji-0])

koniec wypożyczenie, powrót do Lecha Poznań

Ostatnio zmieniony przez wojtas dnia Sob 20:35, 11 Sie 2012, w całości zmieniany 1 raz