Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 723

PostWysłany: Śro 18:04, 27 Cze 2012    Temat postu:

Porażka , która nic nam nie robi !

Zagłębie Lubin w meczu 25 kolejki T-mobile ekstraklasy przegrało 1-0 z Lechią Gdańsk. Dla drużyny z Gdańska był to ważny mecz a dla nas o pietruche , ale przez tą porażke będziemy musieli wygrać w ciągu dwóch następnych kolejek , tak żeby nie było problemu z utrzymaniem. Wielkiego pecha miał Pawłowski który znowu nabawił się kontuzji.

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1-0
Msakni 10'

Atrakcyjność Spotkania 2
Dawid Piasecki

1-0 Po wrzutce w pole karne glowkuje Msakni piłka odbija się od słupka, jednak dobitka była już bezbłędna.
Gracz Meczu Youssef Msakni

Strzały 9-6
Celne 2-1
Posiadanie Piłki 58% - 42%
Faule 5-12
Żółte Kartki - Reina, Nhamoinesu
Kontuzje - Msakni (75 min, pauza 2 kolejki) - Pawłowski (8 min - pauza 3 kolejki)

Sernas 4

W następnej kolejce Zagłębie zagra z Koroną Kielce.

NigeriaPL

Posty: 723

PostWysłany: Sob 10:00, 30 Cze 2012    Temat postu:

Korona zatrzymana !

Piłkarze Zagłębia Lubin przywiozą z Kielc cenny 1 punkt , który zapewnia spokój i pewne utrzymanie.

NigeriaPL :
''Zagraliśmy bardzo defensywnie , i o to chodziło. Nie chcieliśmy stracić bramki i to nam się udało. Szkoda , że nic nie strzeliliśy , ale jesteśmy bardzo zadowoleni z remisu na tak trudnym terenie. Korona to świetna drużyna , która walczy o Europejskie Puchary. Jednak patrząc na statystyki z meczu to my byliśmy stroną przeważającą. W tej chwili próbuje różnych wariantów by dobrze przygotować drużyne do następnego sezonu. Zostały 4 kolejki i możemy jeszcze nie raz zaskoczyć rywali dzięki zmiennej taktyce.''

Szymon Marciniak

0-1 Tyrała świetnie podaje do Kosowskiego, który nie zwykł marnować takich sytuacji.

Czerwona Kartka - Modelski (11 minuta)

*W 22 i 40 minucie Sernas nie wykorzystał rzutów karnych.

Trener NigeriaPL nie wie jak to się stało że taki super snajper ja Sernas nie wykorzystał dwóch rzutów karnych. Głupio stracone punkty i spadamy na 9 miejsce. Takie mecze trzeba wygrywać ! Tym bardziej że przeważaliśmy przez całe spotkanie.

NigeriaPL

Posty: 723

PostWysłany: Wto 15:57, 17 Lip 2012    Temat postu:

Polonia - Zagłębie 2:0

Zagraliśmy bez jaj. Nie podjeliśmy walki. Przecież to tylko Polonia a nie Barcelona. Oczywiście drużyna ze stolicy jest świetną drużyną ale jeśli zagra się z wolą walki i chęcią zwycięstwa to można ją pokonać albo chociaż nie przegrać tak wysoko, Jestem zawiedzony i mam nadzieje , że w następnej , już ostatniej kolejce ekstraklasy pokażemy że piłke kopać potrafimy.

NigeriaPL

Posty: 723

PostWysłany: Czw 20:02, 16 Sie 2012    Temat postu:

VS
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 2:1 (2:0)
Andreev 33' 44' - Sernas 86'

''Jeszcze dobrze nie udało mi się poukładać drużyny. Byłem zaganiany w sprawach organizacyjnych. Niewiele brakowało a nie dojechalibyśmy na ten mecz. Przegrana z beniaminkiem martwi , lecz na nastepne spotkanie wyjdzie skład nie wiele podobny do tego z pierwszej kolejki. Teraz zagramy u siebie z Piastem. Dobry występ w meczu z Pogonią niektórych zawodników sprawił , że mam kłopot bogactwa , bo ponad 40 zawodników w karze to drobny kłopot. Wyniki w pierwszych spotkaniach mogą nie być zbyd dobre. Będę próbował każdego zawodnika i wyniki przyjdą pewnie na wiosne. Mam nadzieje że już po rundzie wiosennej uda nam się uzyskać bezpieczną przewagę nad strefą spadkową by później już tylko liczyć na dobry finisz i miejsce w czołowej ''6''. Nie ukrywam , że jestem bardzo zaskoczony dobrą , wręcz rewelacyjną postawą GKS Bełchatów w Pucharze Polski i będziemy chcieli w tym sezonie iść w ich ślady. Bardziej skupimy się na Pucharze Polski. Mam nadzieje , że los będzie dla nas łaskawy.''

Ostatnio zmieniony przez NigeriaPL dnia Czw 20:03, 16 Sie 2012, w całości zmieniany 1 raz
NigeriaPL

Posty: 723

PostWysłany: Nie 8:52, 26 Sie 2012    Temat postu:

2 kolejka: Dobry mecz w Lubinie , lecz Zagłębie tylko remisuje z beniaminkiem.

W meczu 2 kolejki polskiej ekstraklasy Miedziowi zremisowali z Piastem Gliwice. W 20 minucie Kołodziej dał prowadzenie Gliwicom. Goście cieszyli się z prowadzenia tylko chwile , bo 2 minuty później Zagłębie odpowiedziało bramką Sernasa. Po przerwie nic się nie zmieniało. Zagłębie strzelało (nie celnie) a Piast zdobył bramkę. Jednak po raz kolejny goście nie utrzymali prowadzenia. Szybko odpowiedź i Sernas swoją główką daje pierwszy punkt w lidze dla Miedziowych tym samym wskakuje na pierwsze miejsce w klasyfikacji strzelców z 3 bramkami na koncie.

Zdaniem trenera :
'' Zagraliśmy świetny mecz w ataku i bardzo słaby w obronie. Nie dziwi mnie to , ponieważ zaryzykowałem grą z trzema obrońcami by dać szanse gry zawodnikom z pola. Mamy wielką ławkę rezerwowych , dlatego w pierwszych kolejkach wyniki nie będą jakieś niesamowite z racji tego , że cały czas szukam optymalnego ustawienia. Mogę powiedzieć tylko , że po dzisiejszym meczu jestem coraz bliżej. Przed nami ciężki mecz z liderem tabeli Jagiellonią. Pewne jest tylko to , że będą bramki i będziemy walczyć''

VS
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 2:2 (1:1)
Sernas 22' 82' - Kołodziej 20' Cicman 79'

Jak padały bramki ? :
0-1 Kołodziej strzela nie do obrony z okolic pola karnego.
1-1 Sernas skutecznie w sytuacji sam na sam.
1-2 Cicman wykorzystuje dobre odegranie Świerczok.

3 kolejka: Zagłębia zatrzymuje lidera !

Zagłębie Lubin sensacyjnie urwało punkty Jagielloni. Mecz w Białymstoku był ucztrą dla kibiców. Szybko bramka zdobyta w 8 minucie przez gospodzarzy trochę przybiła Miedziowych. Wynik 1:0 utrzymał się do przerwy. Po przerwie kilka śmiałych ataków Zagłębia i zabójcza kontra Jagi. Tomasz Kupisz zdobył swoją drugą bramkę w tym spotkaniu i w 50 minucie było już 2:0. Wydawało się , że jest już po meczu. Nic bardziej mylnego. Goście podnieśli się w pięknym stylu. 7 minut po bramce Kupisza gola kontatkowego zdobył kupiony z Lecha Poznań były piłkacz Victori Plizno Daniel Kolar. Kilka minut później było już 2:2. W 70 minucie pięknie z 16 metrów przymierzył Roger , który z dobrej strony przypomniał się Polskim fanom.

Zdaniem trenera:
'' Świetny mecz moich graczy ! Początkowo gra wyglądała bardzo słabo , lecz podnieśliśmy się i wywalczyliśmy punkt. Ten remis traktujemy jak zwycięstwo i wspaniałych nastrojach wracamy do Lubina na mecz z Widzewem. Będzie to trudny mecz , lecz spodziewam się pierwszej wygranej w tym sezonie.''

Zdaniem redaktora :
VS
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 2:2 (1:0)
Kupisz 8' 51' - Kolar 58' Roger 71'

Jagiellonia wreszcie zatrzymana! Po dwóch łatwych zwycięstwach z Podbeskidziem i Górnikiem czas było zmierzyć się z Zagłębiem Lubin. Jagiellonia zaczęła znakomicie, bo strzeliła dwie bramki, ale dostała szybką odpowiedź od Zagłębia, które też strzeliło dwie bramki. Jagiellonia powstrzymana przez znakomicie grające w tym meczu Zagłębie.

1-0 Kupisz wykorzystuje dobre podanie od Portilli.
2-0 Kupisz glowkuje po rzucie różnym.

2-1 Kolar daje nadzieję gościom skutecznie uderzając z dystansu.
2-2 Roger świetnie uderza z 16- metrów dając swojej drużynie cenny punkt.

PostWysłany: Pon 16:10, 27 Sie 2012    Temat postu:

4 kolejka: Raz , dwa , trzy ! Zagłębie rozstrzelało Widzew.

Wreszcie wygrana ! Piłkarze Zagłębia Lubin zagrali drugi dobry mecz z rzędu i po remisie z Jagiellonią przyszła kolej na wygraną z Łódzkim Widzewem. Miedziowi przeważali przez cały mecz , dzięki czemu pewnie i spokojnie pokonali Czerwoną Armie 3:1. Już w 18 minucie gospodarzą prowadzenie dał super strzelec Sernas. Tuż przed przerwą bramkę do szatni zdobył po świetnym strzele z dystansu Galkevicius. Ta bramka zadecydowała o przebiegu drugiej połowy. Piłkarze z Lubina wiedzieli , że teraz wystarczy tylko się bronić i liczyć na jaką kontre. Mimo kolejnych prób ataku Widzewa to gospodarze zdobyli trzecią bramkę. Zabójczą kontre Miedziowych wykończył ... Sernas. Litwin po 4 kolejkach ma 5 bramek na koncie i przewodzi w klasyfikacji na najlepszego strzelca naszej ekstraklasy. Na 3 minuty przed końcem spodkania honorową bramkę dla gości zdobył gruzin , Nika Dzalamidze. Warto pochwalić Widzew , że walczył do końca choćby o tą jedyną bramkę.

'' Brawo , brawo , brawo ! Zagraliśmy kapitalne spotkanie. Dobrze zaprezentowali się wszyscy gracze , dzięki czemu z taką łatwością ograliśmy nie przeciętny Widzew. Zgarniamy 3 pkt i wskakujemy na 10 miejsce w tabeli. Dobrze , że wygrzebaliśmy się z strefy spadkowej , bo bycie na miejscu które daje spadek do 1 ligi skrzydeł nie dodaje. Teraz jesteśmy tuż za tą czołówką i mam nadzieje , że pójdziemy za ciosem i wygramy najbliższy mecz z Ruchem Chrzów.''

Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 3:1
Sernas 18', 63', Galkevicius 44' - Dzalamidze 87'
Atrakcyjność Spotkania: 5
Paweł Pskit

1-0 Sernas pewnie w sytuacji oko w oko z Mielcarzem.
2-0 Galkevicius świetnie uderza z dystansu, Mielcarz po raz drugi wyciąga piłkę z siatki.
3-0 Sernas gra jak typowy egzekutor ! Po raz kolejny świetnie kończy akcje gospodarzy.

3-1 Bramkę honorową po indywidualnej akcji zdobył gruzin - Nika Dzalamidze.

Sernas 6

W 5 kolejce Zagłębie Lubin zagra na w Chorzowie z miejscowym Ruchem. Trener Ruchu Wojtas przed spotkaniem powiedział:
''W najbliższym meczu moim przeciwnikiem będzie drużyna Zagłębia Lubin, jest to drużyna posiadająca paru dobrych graczy min. Isailović, Chavez, Pawłowski, Kolar, młody i utalentowany Destro czy w końcu supersnajper Sernas.
Drużyna ta ma bardzo silną linię ataku. Sądzę, że tą drużynę stać na miejsce w pierwszej "8". Zagłębie prowadzi całkiem utalentowany szkoleniowiec, w tym sezonie znajdują się na 10 pozycji, czyli 2 miejsca przede mną i to oni będa faworytami w tym spotkaniu, pomimo tego, że zagramy u siebie. W naszej ostatniej konfrontacji w ubiegłym sezonie padł remis 1:1 i myślę, że ten wynik może się powtórzyć. Na mecz z Miedziowymi wyjdę ofensywnym ustawieniem, aby jak najbardziej zadowolic publiczność zgromadzoną na stadionie. Wystawię zawodników znajdujących się w najlepszej formie i liczę na korzystny wynik. Życze powodzenia zsepołowi przeciwnemu i niech wygra lepszy, czyli Ruch(śmiech)!''

Trener NigeriaPL o meczu z Ruchem:
''Ruch jest dopiero na 12 miejscu w tabeli ale w tym sezonie nie gra źle. Ma kilku dobrych piłkarzy. Gra bardzo ofensywnie i będziemy chcieli to wykorzystać. Myślę , że mecz będzie wyrównany i zadecyduje jedna akcja , błąd lub przebłysk geniuszu któregoś z piłkarzy. Mam nadzieje , że Zagłębie zagra ładną , szybką piłke i szybkimi kontrami rozjedzie obrone Ruchu.''

Ostatnio zmieniony przez NigeriaPL dnia Pon 16:14, 27 Sie 2012, w całości zmieniany 2 razy
NigeriaPL

Posty: 723

PostWysłany: Pon 12:22, 17 Wrz 2012    Temat postu:

5 kolejka : Ruch niszczy passę bez porażek Zagłębia !

Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin 1:0
Lafata 22'

1-0 Lafata pewnie w sytuacji sam na sam z Isailovicem.

Żółte Kartki - Mrowiec - Polczak, Nhamoinesu

NigeriaPL : '' Szkoda tej porażki. Mecz był dość wyrównany. To my byliśmy częściej przy piłce , lecz nie oddawaliśmy strzału. Oddając dwa celne strzały na bramke na 99% nie wygrywa się spotkania. Ruch zagrał skuteczniej , był drużyną aktywniejszą , której bardziej zależało na wygranej i dlatego zasłużenie wygrał.''

Ostatnio zmieniony przez NigeriaPL dnia Pon 12:25, 17 Wrz 2012, w całości zmieniany 3 razy
NigeriaPL

Posty: 723

PostWysłany: Pon 12:30, 17 Wrz 2012    Temat postu:

6 kolejka: Remis z Legią. Zagłębie znów sie liczy !

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:1
Kuciak (sam) 4' - Grzyb 24'
Atrakcyjność Spotkania: 2
Tomasz Garbowski

1-0 Destro uderza piłka odbija się od słupka, potem od pleców Kuciaka i wpadła do bramki.

Żółte Kartki - Sznaucner, Destro - Wilk, Milik, Savic, Grzyb

NigeriaPL: ''Jestem zadowolony z tego remisu. Byliśmy wstanie urwać punkty drużynie , która jeszcze nie dawno była liderem naszej pięknej i wspaniałej ligi. Dobrą robotę wykonał dzisiaj Destro , który wielce przyczynił się do do wyrwanego punktu. Remis z Legią pokazuje , że nie jesteśmy chłopcami do bicia. Niestety gramy w kratke i póki tego nie zmienimi nie mamy szans na miejsce w czołowce. ''

NigeriaPL

Posty: 723

PostWysłany: Pon 12:36, 17 Wrz 2012    Temat postu:

7 kolejka: Cuda się zdarzają. Zagłębie lepsze od Korony !

Korona Kielce - Zagłębie Lubin 1:2
Tardelli 48' - Sernas 2', Destro 16'

0-1 Sernas popisał się skuteczna główką.
0-2 Destro popisał się fantastycznym strzałem w samo okienko bramki Burica !
1-2 Tardelli świetnie w sytuacji sam na sam z Ptakiem.
Gracz Meczu: Dawid Abwo

Celne 6-3
Faule 12-6
Żółte Kartki - Kiełb, Djurdjevic, Neto - Nhamoinesu

NigeriaPL: '' Brawo ! Świetny mecz i 3 pkt zdobyte w pięknym stylu. Cieszy to , że do super snajpera Sernasa , powoli dołacza drugi dobry napastnik - Destro. Szybko zdobyta bramka zaskoczyła graczy z Kielc. Po 15 minutach prowadziliśmy już 2:0. Moi zawodnicy idealnie zachowali się w tej sytuacji i przestali atakować. Skupilismy się na grze w obronie i długim przetrzymywaniu piłki. Szkoda , że straciliśmy bramkę , ale obrona zagrała bardzo poprawnie a nawet dobrze. W nastęnym meczu zagramy z Lechem Poznań. Kolejorz to drużyna która przewodzi ligowej tabeli. Jak narazie się nie pokonani i nadeszła pora by to zmienić. Mecz będzie bardzo trudny , ale wierze w mój zespół i mogę obiecać , że będziemy walczyć przez całe 90 minut !

Ostatnio zmieniony przez NigeriaPL dnia Pon 12:37, 17 Wrz 2012, w całości zmieniany 1 raz
NigeriaPL

Posty: 723

PostWysłany: Pon 17:03, 24 Wrz 2012    Temat postu:

8 kolejka: Trener się nie mylił. Zagłębie Lubin pokonuje mistrza Polski !

''Stać nas na to by pokonać drużyne z Poznania'' - mówił przed meczem trener Miedziowych NigeriaPL. Nie mylił się. Zagłębie ku zaskoczeniu całej ekstraklasy pokonało Lecha Poznań 2:1. Mecz był niezwykle wyrównany. Pierwsza bramka dla Zagłębia wpadła w 30 minucie spotkania. Po dość nie pozornej akcji gospodarze wywalczyli rzut rożny. Świetne dośrokowanie Ricardinho bez błędnie wykorzystał Osmany Chavez , który później został wybrany graczem meczu. Sensacyjne prowadzenie Zagłębia utrzymywało się bardzo długo. Goście byli w stanie wyrównać dopiero na kwadrans przed zakończeniem spotkania. Przy bramce wyrównującej dał o sobie znać geniusz Rudneva. Młody Łotysz pewnie minął Ptaka i wpakował piłkę do pustej bramki. Po tej bramce zdawać się mogło , że Kolejorz zranił już kolejną ofiarę i teraz musi jedynie wyprowadzić nokautujący cios. Stało się jednak zupełnie inaczej. W ostatniej akcji meczu piłka wykopana byle dalej przez Ptaka znalazła Sernasa a ten świetnie uderzył. Tym samym spełnił się scenariusz który przed spotkaniem wymyślił trener. Wiadomość poszła w świata ! Zagłębie lepsze od aktualnego mistrza Polski !

NigeriaPL

Posty: 723

PostWysłany: Pią 9:06, 12 Paź 2012    Temat postu:

9 kolejka: Śląsk zakończył świetną passe Zagłębia.

Zagłębie Lubin w meczu 9 kolejki T-mobile ekstraklasy przegrało 2:1 ze Śląskiem Wrocław. Mecz był wyrównany , na bramke strzalały oby dwie drużyny , lecz bramki zdobywał Śląsk. Pierwsza połowa był bez bramkowa. Po przerwie do ataku ruszyli gospodarze i szybko zdobyli dwie bramki. W 55 minucie Pietrasiak po genialnym dośrodkowaniu Mili pakuje piłkę do bramki. 6 minut później sprawy w swoje ręce wziął już ten drugi i strzałem pod poprzeczke przesądził o losach meczu. Warto pochwalić piłkarzy z Lubina za walkę do końca. Została ona nagrodzona w postaci bramki Rogeraz dystansu w ostatniej akcji spotkania.

NigeriaPL

Posty: 723

PostWysłany: Pią 12:15, 12 Paź 2012    Temat postu:

10 kolejka : Niesamowity mecz w Lubinie. Zagłębie zgarnia 3 punkty w doliczonym czasie gry !

Piłkarze Zagłębia Lubin pokonali na własnym stadionie Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:2. Mecz był bardzo wyrównany i do samego końca nie było wiadomo jakim wynikiem zakończy się to spotkanie.

W 10 minucie Sernas otworzył wynik spotkania. Zagłębie z prowadzenia cieszyło się tylko 7 minut. Świetną kontrę gości wykorzystał Sears. Do przerwy 1;1 i obie drużyny w bojowych nastrojach wybiegli na drugą połowe. W 48 minucie ogromny błąd popełnił Chavez co skutkowało bramka Dentinho na 1:2. Stoper Miedziowych jednak szybko się zrehabilitował. Po rzucie rożnym wyfrunął najwyżej i główką pokonał Ricardo. Zagłebie podobnie jak w meczu ze Śląskiem walczyło do końca i znów strzeliło bramke doliczonym czasie gry. Zwycięsckiego gola strzalił nie kto inny jak Roger. Brazylijczyk z polskim paszportem wykorzystał błąd obrony Podbeskidzia i mierzonym strzałem ustalił wynik spotkania. ''Jestem dumny z moich zawodników , że walczyli do końca i znów strzelili bramke w doliczonym czasie gry. Pokazliśmy , że w sporcie ale też i w życiu zawsze trzeba walczyć do końca.'' - mówił po spotkaniu trener Miedziowych.

Zapytany przez dziennikarza o następny mecz który odbędzie się w najbliższą niedziele , powiedział '' Jeśli zagramy z taką samą wolą walki jak w meczu z Podbeskidziem to jestem spokojny o wynik. Górnik sprzedał swoją największą gwiazdę i teraz ciężko im się gra. Choć na pewno nie można ich zlekceważyć. Mają paru dobrych graczy oraz zgrany zespół.''

NigeriaPL

Posty: 723

PostWysłany: Wto 13:24, 16 Paź 2012    Temat postu:

11 kolejka : Zagłębie wraza z Zabrza z 3 punktami !

W meczu 11 kolejki T-mobile ekstraklasy piłkarze Zagłębie Lubin pokonali na trudnym terenie Górnika 1:0. Zwycięską bramkę zdobył w 24 minucie David Abwo. Nigeryjczyk w pięknym stylu zakończył swoją indywidualną akcje. Wygrana z Górnikiem to kolejne zwycięstwo po niemrawym początku sezonu. Miedziowi rozwineli skrzydła i pną się w tabeli. Na chwile obecną mają na swoim koncie 18 punktów i zajmują 7 pozycje. Do liderującej Polonii tracą zaledwie 5 punktów. W najbliższej kolejce piłkarze z Lubina podejmą PGE GKS Bełchatów. Drużyna z Bełchatowa znajduję się na 15 pozycji , lecz ostatnio gra coraz lepiej o czym świadczy wygrana z Pogonią Szczecin. Jednak jeśli gospodarze utrzymają odpowiednią koncentracje i zagrają tak jak potrafią są w stanie zainkasować komplet punktów.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.polishleaguemanager.fora.pl Strona Główna -> Zagłębie Lubin Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)