Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 723

PostWysłany: Wto 11:49, 06 Sie 2013    Temat postu:

12 kolejka : Niespodziewana porażka z Podbeskidziem.

W Lubinie kolejne fantastyczne widowisko. W ostatnich trzech meczach wpadło tu aż 14 bramek. Tym razem jednak kibice nie mieli powodu do świętania, gdyż ich ulubieńcy odnieśli druga porażke w sezonie. Mecz zaczął się świetnie dla Miedziowych. W 28 minucie Daniel Kolar zdobył bramkę. Ten sam zawodnik dwie minuty później podwyższył wynik meczu na 2:0. Chwile później bramkę kontaktową zdobył Dentinho. W drugiej połwie z Lubinian zeszlo powietrze a goście to wykorzystali. Najpierw w 70 minucie drugiego gola strzelił Dentinho a potem tuż przed końcem spotkania wynik na 2:3 ustalił Rafa Lopez.

NigeriaPL : No cóż .. rywale zemścili się za poprzedni sezon, gdzie Roger w doliczonym czasie gry zapewnił nam trzy punkty. Teraz bylo odwrotnie. Chłopcy przy prowadzeniu 2:0 za bardzo się rozluźnili. Mecz wygrywasz po końcowym gwiazdku a nie przy choćby nie wiem jak wysokim prowadzeniu. Muszę szczególne gratulacje złożyć Góralom, którzy atakują europejskie puchary. Wierze, że ten mecz to był tylko wypadek przy pracy i że w następnej kolejce będziemy świętować zwycięstwo.

Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:3

28' Daniel Kolar
30' Daniel Kolar

35' Dentinho
70' Dentinho
90' Rafa Lopez

NigeriaPL

Posty: 723

PostWysłany: Śro 19:47, 04 Wrz 2013    Temat postu:

13 kolejka : Wygrana walkowerem z Pogonią.

Łatwo szybko i przyjemnie. Trzy punkty zdobyte nawet bez wychodzenia na murawe. Dzięki temu lepiej przygotowujemy się do kolejnego ligowego meczu.

Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 0:3

Ostatnio zmieniony przez NigeriaPL dnia Śro 19:48, 04 Wrz 2013, w całości zmieniany 1 raz
NigeriaPL

Posty: 723

PostWysłany: Śro 20:05, 04 Wrz 2013    Temat postu:

14 kolejka: Efektowna wygrana z Polonią. Wielki mecz Zagłębia!

W bardzo ciekawie zapowiadającym się meczu 14 kolejki T-mobile ekstraklasy mistrz Polski - Polonia Warszawa, przyjechała do Lubina by zmierzyć się tam z miejscowym Zagłębiem - zwycięzcą Pucharu Polski. Początek spotkania był dość nerwowy. Z biegiem czasu przewage uzyskali Miedziowi, którzy bez karnie wymieniali podania w polu karnym Polonii. W skutek czego obrońca gości faulował Sernasa a sam poszkodowany zdobył bramkę z rzutu karnego. Jeszcze przed przerwą, bo w 37 minucie wynik podwyższył uderzeniem z dystansu były reprezentant Polski - Roger. Groźnej kontuzji doznał Szymon Pawłowski, który będzie gotów do gry dopiero w 18 kolejce. Zagłębie znalazło chyba jednak godnego następce. David Abwo, który zmienił kontuzjowanego Pawłowskiego w 46 minucie zdobył gola na 3:0. W 59 minucie po raz drugi już w tym spotkaniu Sernas zamienił karnego na bramke. Euforii na trybunach nie przerwałą nawet bramka honorowa dla Polonii strzelona przez Edgara Cani.

NigeriaPL: Naprawde bardzo dobry mecz. Nowa formacja zdałą efekty. Drużyna gra teraz na dwóch napastników i jak widzimy przynosi to dobre rezultaty. Ważną role w zespole odgrywa również Piotrek Brożek, który wreszci wrócił do swojej dobrej formy i myślę, że zbiegiem czasu zgłosi swoją kandydature do gry w reprezentacji Polski, bo wiemy jak słabo tam z tą pozycją. Kolejnym elementem z którego jestem zadowolony to dwa wykorzystane karne przez Sernasa. W tym sezonie na 4 karne wykorzystaliśmy wszystkie. Jedynym zmartwieniem jest to, że nie wytrzymujemy chyba kondycyjnie końcówek. Nie dawno w ostatnich minutach straciliśmy pewnie trzy punkty z Podbeskidziem. Dzisiaj również wolałbym zachować czyste konto, będziemy starać się popracować jeszcze nad tymi elementami by nasza gra była perfekcyjna. Sytuacja w tabeli jest co raz lepsza. Uzyskaliśmy 5 pkt przewagi nad czwatą drużyną. Przed nami mecz z Wisłą, który zdecyduje o tym, która drużyna skończy runde na drugim miejscu. Potem to już tylko przerwa zimowa, solidne wzmocnienia i myślę, że powalczymy o najwyższe cele. Trenerowi Polonii życzę powodzenia w kolejnych meczach. Mistrz Polski i klub z wielkimi możliwościami nie może bić się w środku tabeli. Miejsce Polonii jest w ścisłej ligowej czołówce.

Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa 4:1

24' Darvydas Sernas (k)
37' Roger
46' David Abwo
59' Darvydas Sernas (k)

66' Edgar Cani

NigeriaPL

Posty: 723

PostWysłany: Czw 17:45, 12 Wrz 2013    Temat postu:

15 kolejka : Kompromitująca porażka z Ruchem.

W meczu 15 kolejki ekstraklasy piłkarze Zagłębia Lubin przegrali z Ruchem Chrzów 0:2. Mecz w Chorzowie był wyrównany, z biegiem czasu przewage obejmowali goście, lecz to gospodarze strzelili dwie bramki i zasłużenie mogli cieszyć się z trzech punktów. Dla Zagłębia to ciężkie chwile, bo zaledwie 3 dni później klub odpadł z Pucharu Polski i nie obroni Pucharu (porażka 0:1 z Lechem).

NigeriaPL: ''Cieżko odnieść się do tego meczu. Każdy ma czasem zły dzień. Zły dzień mieli moi piłkarze, ale ja również dlatego nie mam ochoty się wypowiadać. Gratuluje Niebieskim wygranej. Przed nami jeszcze wiele pracy. Tracimy już 9 pkt do Korony i chyba naszym celem będzie obrona zajmowanego miejsca. Przed nami okienko transferowe, na testy co Lubina przyjedzie kilku nowych piłkarzy, być moze z 2-3 podpiszemy kontrakty. Cieszę się, że klub jest w stabilnej sytuacji finansowej i stać nas na wzmocnienia.''

Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin 2:0

Ostatnio zmieniony przez NigeriaPL dnia Czw 17:46, 12 Wrz 2013, w całości zmieniany 1 raz
NigeriaPL

Posty: 723

PostWysłany: Pią 15:37, 27 Wrz 2013    Temat postu:

16 kolejka: Porażka na początek rundy wiosennej.

W meczu 16 kolejki T-mobile ekstraklasy piłkarze Zagłębia Lubin pojechali na mecz derbowy ze Śląskiem. Wyjazdu do Wrocławia nie będą milie wspominać gdyż przegrali 1:2.

NigeriaPL: Nie tak wyobrażałem sobie ten mecz. Własciwie to gdyby nie pomoc Burica nie strzelilibyśmy żadnej bramki. Śląsk był lepszy w każdym elemencie co widać po statystykach i wygrał zasłużenie. Do nas doszło paru nowych piłkarzy, którzy jeszcze zapoznają się z zespołem i jego stylem gry. W nastęnej kolejce czeka nas równie cięzki mecz, tym razem u siebie z Górnikiem Zabrze. Po dwóch porażkach z rzędu, jeśli chcemy dalej liczyć się w walce o podium musimy wygrać. Innego scenariusza nie biorę pod uwagę.

Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2:1

NigeriaPL

Posty: 723

PostWysłany: Pią 17:07, 18 Paź 2013    Temat postu:

17 kolejka : Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 2:2

NigeriaPL : ''Jestem wściekły! Kolejny mecz w którym mamy bezpieczną przewage i nie dowozimy korzystnego wyniku do końca. W pierwszej połowie graliśmy świetny futbol. Taki jakiego oczekuje od moich zawodników. Do przerwy wszystko było idealnie, prowadziliśmy 2:0. Po przerwie dość szybko goście zdobyli bramke kontaktową. Była to bramka z nieczego która podcięła nam skrzydła. Próbowaliśmy, lecz byliśmy nie skuteczni a Cox strzelił druga bramkę i w ten sposób straciliśmy cenne dwa punkty. W tabeli nasza sytuacja jest co raz gorsza. Ucieka nam podium a za naszymi plecami jest wiele drużyn, które mają ochotę nas wyprzedzić. Mam nadzieje, że w następnej kolejce odniesiemy zwycięstwo i w końcu się przełamiemy, bo jeśli nie, to czarno widzę Puchary w Lubinie.''

Mały

Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 957

PostWysłany: Pią 22:39, 25 Paź 2013    Temat postu:

Kara za brak komentarza po 18 kolejce spotkań!

NigeriaPL

Posty: 723

PostWysłany: Pią 18:33, 01 Lis 2013    Temat postu:

19 kolejka : Kryzys trwa. Tym razem porażka z Jagiellonią.

NigeriaPL : Jestem wściekły na to co gramy w ostatnich meczach. Robie co mogę, ale jestem bez radny, ponieważ mimo wielu wariantów gry przegrywamy kolejny mecz w tej rundzie. Mam nadzieje, że chłopaki się jeszcze pozbierają i uda nam się awansować do Europejskich Pucharów co jest dla nas celem nadrzędnym. Przed najbliższym meczem przewiduje kilka rewolucyjnych zmian w składzie.

NigeriaPL

Posty: 723

PostWysłany: Śro 17:00, 06 Lis 2013    Temat postu:

20 kolejka: Wielki come back! Traore zapewnie 3 punkty Zagłebiu. Zagłebie-Wisła 3:0.

NigeriaPL: Wreszcie dobry mecz w naszym wykonaniu. Mecz był wyrównany mniej więcej do 60 minuty. W 55 zrobiłem kluczowa zmiane. Traore został przesunięty na pozycje napastnika i graliśmy formacją 4-4-2. Dzięki temu zdobylismy trzy bramki, dwie strzelił wspomniany zawodnik z Burkina Faso i wygraliśmy to spotkanie. Mam nadzieje, że ten mecz pokazał wszystkim niedowiarkom, że będziemy sie bić o podium. Wygrana nad tak mocną ekipą dodaje nam pewności siebie, a ja jako trener chyba już znalazłem idealne ustawienie. Dziękuje.

NigeriaPL

Posty: 723

PostWysłany: Pią 18:32, 15 Lis 2013    Temat postu:

21 kolejka: Lider pokonany! Zagłębie wywozi 3 punkty z Kielc. Korona - Zagłebie 2:3.

NigeriaPL: Świetnie, że moja drużyna mogła uczestniczyć w taki wielkim meczu. Piłkarzu obu ekip stoworzyli fascynujące widowisko jak na realia ekstraklasy. Prowadziliśmy już 2:0, ale przez głupie błędy straciliśmy tą przewage. Drużyna pokazała jednak charakter i wygrała mecz. Dwie bramki strzelił Abwo a jedną Traore, można powiedzieć, że ci piłkarze są symbolem odrodzenia się Zagłębia. Do końca sezonu 9 kolejek, jeśli będziemy grać na takim poziomie jak ostatnio to jestem spokojny o miejsce na podium. Dziękuje Koronie za mecz.

NigeriaPL

Posty: 723

PostWysłany: Czw 14:38, 21 Lis 2013    Temat postu:

22 kolejka: Abwo znów daje trzy punkty! Zagłębie - Widzew 1:0.

NigeriaPL: Dobrze, że szybko zdobyliśmy bramkę. David Abwo jest w genialnej formie i ostatnio jest on głównym autorem naszych zwycięstw. Dzięki temu, że już w 9 minucie prowadziliśmy mogliśmy kontrolować spotkanie. Szkoda, że nie udało nam się strzelić kolejnych goli, ale na szczęście udało się nie stracić bramki i wygrać to spotkanie. Systuacja w tabeli robi się dla nas bardzo ciekawa. Zostało 8 kolejek a drużyny z miejsc 2-5 dzielą zaledwie dwa punkty. Do lidera tracimy już tylko 7 punktów. Nie ma co gdybać, będziemy chcieli wygrać wszystko co będzie do wygrania a potem zobaczymy co nam to da. Dziękuje.

NigeriaPL

Posty: 723

PostWysłany: Śro 16:51, 04 Gru 2013    Temat postu:

23 kolejka : Traore zapewnia wygraną w ostatnich minutach! Lech - Zagłębie 1:2

NigeriaPL: Tak jak się spodziewałem by to ciężki. Spodziewałem się także wygranej i cel osiągnęliśmy. Moi zawodnicy po raz kolejny pokazali charakter i wygrali spotkanie w końcówce. Choć nie będę ukrywał, że byliśmy ciut lepsi i załużyliśmy na trzy punkty. Lech postawił nam dzisiaj trudne warunki, za co im dziękuje, lubimy grać w takich meczach o dużą stawke. Przed nami jeszcze 7 kolejek. Właśnie awansowaliśmy na druge miejsce, lecz bardziej spoglądamy w dół tabeli ponieważ do lidera tracimy jeszcze 7 punktów a za nami jest wiele drużyn, które tracą do nas mniej niż 3 punkty. Nasza passa trwa w najlepsze, musimy wygrywać kolejne mecze a wtedy nie będziemy musieli oglądać się na innych. Dziękuje.

NigeriaPL

Posty: 723

PostWysłany: Pią 18:26, 13 Gru 2013    Temat postu:

24 kolejka : Tylko remis. Zagłębie - Lechia 1:1.

NigeriaPL: Ten remis spowodował, że dalej tracimi 7 punktów do Korony. Walka o 2 miejsce będzie bardzo zacięta i teraz musimy wygrywać. Ten mecz był podobny do poprzednich, ale Lechia postawiła nam trudne warunki i remis to chyba bylo wszystko na co nas było stać. Przed nami jeszcze 6 kolejek i zrobimy wszystko by wywalczyć awans do eliminacji Ligi Europejskiej.

NigeriaPL

Posty: 723

PostWysłany: Nie 9:50, 22 Gru 2013    Temat postu:

25 kolejka : Zagłębie goni lidera! Legia 1:3 Zagłębie

NigeriaPL: Jeden z lepszych spotkań jakie rozegraliśmy w tym sezonie. Legia już dawno straciła swój blask, ale jednak cały czas to drużyna z szerszej czołówki. Zagraliśmy poprawnie w obronie i w końcu świetnie w ofensywie. Dawno nie strzeliliśmy trzech bramek w meczu, to cieszy. Przed nami 5 meczy a do liderującej Korony tracimy 4 punkty. Teoretycznie świetna sytuacja do walki o mistrzostwo, ale trzeba pamiętać, że tuż za nami Śląsk, Wisła i Ruch. Zapowiadają się duże emocje, mam nadzieje że wyjdziemy z tego zwycięsko.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.polishleaguemanager.fora.pl Strona Główna -> Zagłębie Lubin Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)