PostWysłany: Wto 16:51, 03 Sty 2012    Temat postu: Strona Klubowa

Dołączył: 05 Sty 2012
Posty: 178

PostWysłany: Sob 7:38, 04 Lut 2012    Temat postu:

Remis z Podbeskidziem

Po nudnym meczu Zagłębie bezbramkowo zremisowało z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Mecz odbył się na Dialog Arenie w Lubinie. Skład w porównaniu z poprzednimi meczami został trochę przebudowany. Z dobrej strony pokazali się Bartosz Rymaniak, Patryk Rachwał i Dawid Abwo. Niestety po raz kolejny zawiódł Maciej Małkowski. Dla Zagłębia jest to drugi punkt po czterech meczach, za to Podbeskidzie ma już cztery punkty.

Ostatnio zmieniony przez oleinar dnia Sob 7:43, 04 Lut 2012, w całości zmieniany 1 raz
oleinar
Trener

Posty: 178

PostWysłany: Nie 15:55, 12 Lut 2012    Temat postu:

Kolejny remis

Zagłębie jedynie zremisowało bezbramkowo z Cracovią. Był to 3 remis z rzędu Zagłębia. Lubinianie wciąż nie wygrali żadnego meczu. Obie drużyny "gryzły trawę", a wynik był sprawą otwartą. Mecz ten był wyjątkowo wyrównany co pokazują statystyki. Dobrych sytuacji po stronie Zagłębia nie wykorzystali Sernas i Destro, a po drugiej stronie Ntibazonkiza. Dobry mecz rozegrali Dawid Abwo, Szymon Pawłowski i wybrany zawodnikiem meczu Błażej Telichowski.

PostWysłany: Sob 15:19, 25 Lut 2012    Temat postu:

Witam zarząd, kibiców i piłkarzy jak NOWY TRENER Zagłębia Lubin.
Choć przez ostatnie tygodnie byłem tylko asystentem, wykonywałem obowiązki poprzedniego managera - Perrsa.

Jak padła bramka ?
1-0 Sernas wykorzystuje świetne podanie od Pawłowskiego.

PostWysłany: Nie 8:31, 04 Mar 2012    Temat postu:

Coś krótko to opisał. Kopiuj wklej to każdy umie.

oleinar
Trener

Posty: 178

PostWysłany: Nie 8:41, 04 Mar 2012    Temat postu:

Lepiej tak niż wcale.

Ostatnio zmieniony przez oleinar dnia Nie 8:50, 04 Mar 2012, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Nie 20:48, 04 Mar 2012    Temat postu:

Za tydzień napisze, teraz mi się nie chciało.

NigeriaPL

Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 723

PostWysłany: Nie 19:15, 27 Maj 2012    Temat postu:

Strzelanina w Krakowie. Sernas bohaterem !

Piłkarze Zagłębia Lubin odnieśli cenne zwycięstwo nad ostatnią w tabeli Cracovią Kraków. Bohaterem piłkarzy gości został Darvydas Sernas. Reprezentant Litwy popisał się hat-trickiem. Gospodarze byli wstanie odpowiedzieć tylko dwoma trafieniami.

Punktualnie o siedemnastej Adam Lyczmański rozpoczął spotkanie. Początek był dość nerwowy , lecz Miedzianom udało się już w 15 minucie objąć prowadzenie. Świetne podanie Hanzela wykorzystał Sernas. Dwie minuty później Sernas wykorzystał błąd Puzigacy i ponownie wpisał się na listę strzelców. Kiedy piłkarze Cracovii myśleli że nic gorszego nie może ich spotkać , Sernas zdobył kolejną bramkę. Tym razem podawał Abwo. W 31 minucie Abbott zdobył bramkę na 1-3 i tym samym przedłużył nadzieje gospodarzy na choć by remis. W drugiej połowie gra była bardzo wyrównana. Na kwadrans przed końcem piękną bramkę z dystansu zdobył Roger , lecz ze zwycięstwa cieszyli się zawodnicy Zagłębia Lubin.

Cracovia Kraków – Zagłębie Lubin 2:3
Sernas 15', 17', 20' - Abbott 31', Roger 76'
Atrakcyjność Spotkania 6
Adam Lyczmański

0-1 Hanzel do Sernasa, który pewnie wykorzystał sytuację.
0-2 Kolejny gol ! Fatalny błąd Puzigacy wykorzystał Sernas.
0-3 Abwo świetnie do Sernasa, który mija jeszcze Kaczmarka i strzela do pustej bramki.
1-3 Abbott kończy zespołowa akcje gospodarzy.

Czerwona Kartka - Puzigaca (24 minuta)
Kontuzja - Reina (pauza przez 2 kolejki)

Sylwetka Sernasa i konferencja prasowa.

[b]Imię[/bWczoraj zdobył hat-tricka i zapewnił zwycięstwo drużynie z Zagłębia. Dziś nowy trener NigeriaPL zaprosił go na konferencje prasową. Jednak za nim przeczytamy co o meczu powiedział Sernas , poznajmy jego sylwetkę !

Pozycja napastnik

Sernas karierę seniorską zaczynał w Dainava Alytus. Grał tam w latach 2001-03. Później przyszedł przełom w karierze , litewski napastnik przeszedł do Vetra Wilno. Spędził tam cztery lata. Ze stolicy Litwy przeszedł do Rosji , gdzie grał w Spartaku Nalczyk. Grał to jednak za dużo powiedziane , bo wystąpił tylko w czterech meczach i nie zdobył żadnej bramki. W sezonie 2008/09 został wypożyczony do Widzewa Łódź. Zrobił świetne wrażenie na działaczach i trenerach klubu z Łodzi i został wykupiony. W Widzewie grał jeszcze dwa lata. Od tego sezonu strzela bramki dla Zagłębia Lubin.

Konferencja prasowa po meczu Cracovia - Zagłębie.

NigeriaPL - To był niesamowity mecz. Spodziewałem się meczu walki , lecz to przeszło moje oczekiwania. Współczuje ludzią którzy na 5 minut wyszli do toalety (śmiech). Trzy bramki zdobyte w bardzo małym odstępie czasowym dały nam ogromny komfort i mogliśmy kontrolować mecz do ostatniego gwizdka. Chciałbym podziękować piłkarzom za to , że zagrali tak wspaniały mecz. Debiut uznaje za udany !

Sernas
- To było najwspanialsze 5 minut w mojej karierze. Nie strzelił bym tych bramek gdyby nie koledzy , którzy świetnie podawali. Wiele razy powtarzam że nie liczy się to czy ja strzelę bramkę czy ktoś inny. Liczy się tylko i wyłącznie dobro drużyny ! Teraz trzeb kontynuować zwycięską passe i walczyć o jak najwyższą pozycje w tabeli.

NigeriaPL

Posty: 723

PostWysłany: Czw 5:56, 31 Maj 2012    Temat postu:

Zagłębie Lubin: wpis nr 7

Do Lubina przyjeżdża Ruch !

Już w najbliższą niedziele Zagłębie Lubin zagra z drużyną , która wyszła z dołka. Ruch jest w tej chwili na 15 miejscu w tabeli. Ich genialny trener Wojtas jest wstanie poprowadzić drużyne z Chorzowa do utrzymania.

Atak: Mouhamadou Traoré i Mattia Destro

Jak widzimy drużyny zagrają tą samą formacją (4-3-3).

Raffael - KGHM Zagłębie Lublin – Ruch Chorzów 2;2

Fachowcy skazali. Będzie remis ! A jak będzie na boisku przekonamy się już nie długo.

Ostatnio zmieniony przez NigeriaPL dnia Czw 5:58, 31 Maj 2012, w całości zmieniany 2 razy
NigeriaPL

Posty: 723

PostWysłany: Śro 19:28, 13 Cze 2012    Temat postu:

Dwa remisy. Seria bez porażki trwa !

W meczu 21 kolejki T-mobile Ekstraklasy Zagłębie Lubin zremisowało 1-1 z Ruchem Chrzów. Był to bardzo wyrównany mecz. Zawodnicy na walczyli o każdą piłke i na boisku zostawili dużo sił. [color=blue]Do siatki trafiali tylko piłkarze gości.

KGHM Zagłębie Lublin – Ruch Chorzów 1:1

Mozdzen (sam) 51' - Piech 84'
Atrakcyjność Spotkania 4

1-0 Po rzucie różnym niefortunnie interweniował Mateusz Mozdzen.
1-1 Piech wykorzystuje sytuację sam na sam z Isailovicem.
Gracz Meczu Marcin Kowalczyk

Strzały 11-11
Celne 3-3
Posiadanie Piłki 48% - 52%
Faule 6-11
Żółte Kartki - Nhamoinesu, Telichowski - Brecko, Yanev
Kontuzje - Pawłowski, Sotirovic (obaj pauza przez 3 kolejki)

W meczu 22 kolejki T-mobile ekstraklasy Zagłebie Lubin zremisowało 3-3 z Widzewem Łódź. Było to najciekawsze spotkanie w tej kolejce i jedno z najciekawszych w całej historii ekstraklasy. Trzeba by było szukać daleko w przeszłości żeby znaleźć mecz w którym padło tyle bramek a zarazem drużyny podzieliły się punktami.

Zagłębie Lubin – Widzew Łódź 3:3
Traore 7', 25', Destro 79' - Horvath (sam) 52', Dzalamidze 60', Kezman 65'
Robert Małek

1-0 Mocny strzał Traore, po świetnej zespołowej akcji.
2-0 Świetny gol Traore, który uderza precyzyjnie że skraju pola karnego.
2-1 Fatalny błąd Horvatha, który pakuje piłkę do własnej bramki.
2-2 Świetna akcja gości, która pewnie kończy Dzalamidze.
2-3 Kezman bardzo spokojnie w sytuacji sam na sam z Isailovicem.
3-3 Destro skutecznie uderza po podaniu Famulskiego.

Czerwona Kartka - Hanzel

Trener NigeriaPL nie jest zadowolony z tych wyników. Dwa punkty w dwóch meczach to przeciętny wynik jak dla drużyny która chce zająć miejsce w czołowej 6. Chciałbym pochwalić Mouhamadou Traore , który zagrał po dłuższej przerwie i zaliczył prawdziwe wejście smoka. Dwie bramki i nagroda zawodnika meczu robią wrażenie.

W następnej kolecje Zagłębie Lubin uda się do Łodzi by w niedziele zagrać z ŁKS-em. ŁKS to drużyna która miała bronić się przed spadkiem. Narazie swoje zadanie wykonuje , lecz mają duże możliwości. Bardzo cenie tą drużyne i wiem , że to będzie cięzki mecz. Moi zawodnicy dadzą z siebie wszystko i wierze że wygramy.

NigeriaPL

Posty: 723

PostWysłany: Nie 15:10, 17 Cze 2012    Temat postu:

Kolejny remis. Seria bez porażki trwa !

Piłkarze Zagłębia Lubin zremisowali w meczu 23 kolejki T-mobile ekstraklasy 1-1 z ŁSK Łódź. Był to trzeci kolejny remis drużyny z Lubina.

ŁKS Łódź - Zagłębie Lubin 1:1
Giza (karny) 23' - Abwo 41'
Marcin Borski

1-0 Giza skutecznie z 11 metrów.
1-1 Abwo uderza z 16 metrów i mamy 1-1 !
Gracz Meczu Maciej Żurawski

Strzały 14-6
Celne 7-2
Posiadanie Piłki 52% - 48%
Faule 8-7
Żółta Kartka - Gancarczyk

Mecz był bardzo wyrównany , lecz minimalną przewage mieli zawodnicy z ŁKS-u. To oni oddali więcej strzałów i byli częsciej przy piłce , więć powinien cieszyć nas ten remis. Niestety jest wręcz przeciwnie. To trzeci kolejny remis z nie zbyt wymagającą drużyną. Bardzo cieszymy się że nie przegraliśmy jeszcze w rundzie wiosennej , lecz przydało by się w końcu zwycięstwo. W następnym meczu na własnym boisku podejmiemy Jagiellonie Białystok i będzie to dla nas okazja dogonić ich i zachować szanse na 6 miejsce w tabeli. Zapraszam kibiców na stadion , damy z siebie wszystko ! Ostatnio słabo grał Sernas , lecz mam nadzieje że przypomni sobie mecz w którym zdobył hat-tricka w 5 minut i poprowadzi naszą drużyne do zwycięstwa. Większych zmian w składzie nie przewiduje.

NigeriaPL

Posty: 723

PostWysłany: Pią 21:40, 22 Cze 2012    Temat postu:

Pierwsza porażka w rundzie wiosennej !

Zagłębie Lubin w meczu 24 kolejki przegrało 2:0 z Jagiellonią Białystok. Trener NigeriaPL , twierdzi że jego zawodnicy przegrali ten mecz w szatni. Nie zna dokładnych przyczyn porażki , ale wie że porażka z taką drużyną wstydu nie przynosi. Teraz najważniejsze by się podnieść i wygrać następne spotkanie. Ciągle mamy szanse by dognić Legie i zająć 7 miejsce w tabeli.

Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 0:2
Frankowski 60', Lewandowski 64'
Atrakcyjność Spotkania 5
Szymon Marciniak

0-1 Frankowski wykorzystuje akcje sam na sam z Isailovicem.
0-2 Lewandowski popisał się świetnym wolejem, tym samym dał zwycięstwo swojej drużynie.